uÇAN BALON SARAY’DA AÇILIYOR

Saray Şubemiz çok yakında Tekirdağ’lı çocuklar ile buluşuyor.                                Tekirdağ’ın geleceğine ışık olacağımız için mutluyuz. 

 
2021-22 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YÖNETİCİ EĞİTİMİ

Uçan Balon Anaokulları, 21. yüzyılın sürekli gelişen ve değişen şartlarına uygun olacak şekilde, nitelikli yönetim becerileri ve sistemleri ile yönetilir.  Şube yöneticilerimiz yepyeni bilgiler ve kazanımlarla yeni eğitim öğretim yılına hazırlar. 

 
2021-22 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI YÖNETİCİ EĞİTİMİ

Uçan Balon Sürekli Gelişim ve Eğitim Akademisi kapsamında 2021-22 Eğitim Öğretim yılı yönetici eğitimlerimizden ilkini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yetkin takım liderleri ile yönetilen kurumlarla, güvenle geleceğe…

 
UÇAN BALON’DA YAZ OKULU BAŞLIYOR

Uçan Balon Şubelerinde, çocukları eğlenceli bir yaz okulu programı bekliyor. Program içeriği ile ilgili bilgi almak ve kayıt yaptırmak için velisi bulunduğunuz Uçan Balon Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz.

 
MİNİK TEMA UÇAN BALON ANAOKULLARI’NDA

Uçan Balon’lu Çocuklar doğaya karşı duyarlı yetişirler.
TEMA Vakfı tarafından, okul öncesi çağındaki çocuklar için tasarlanan doğa eğitim programı Minik TEMA; Uçan Balon Anaokulları ile TEMA Vakfı arasında yapılan anlaşma kapsamında eğitim programımıza dahil edilmiştir. Çocukların doğada zaman geçirmeleri, bol bol gözlem yapmaları, doğayı tanımaları ve keşfetmeleri için hazırlanan bu program ile çocuklarımıza doğa ve çevre bilincini aşılayıp, dünyamızı hep birlikte yeşerteceğiz.

 
ERKEN KAYIT AVANTAJI

Uçan Balon Anaokulları’nda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İçin Erken Kayıt Avantajları Başlamıştır. Bilgi almak için velisi bulunduğunu Uçan Balon Anaokulu ile iletişime geçebilirsiniz .

 
Bİ SEMİNER Bİ KAHVE

Veli eğitimleri Uçan Balon’un temel sorumluluklarındandır. Bu bilinçle her Cuma 14:30 da farklı bir konu ile siz değerli velilerimiz ile birlikte olacağız. Uçan Balon Anaokulları merkez instagram hesabından detayları takip edebilirsiniz.

 

OZON JENERATÖRÜ İLE DEZENFEKSİYON

Okullarımızda Covid-19’a karşı alınan önlemlerle, günde 3 kez ozon jeneratörü ile dezenfeksiyon yapılmaktadır.

 
mobil veli bilgilendirme sistemi

Uçan Balon Anaokulları’nda şeffaflık ve açıklık ilkeleri en önceliklerimiz arasındadır. Velilerimiz, MOBİL BİLGİLENDİRME UYGULAMASI ile çocuklarının okuldaki tüm süreçlerini her gün , düzenli olarak takip edebiliyorlar.

 

ÇEVREYE VE DOĞAYA KARŞI DUYARLI UÇAN BALON’LU ÇOCUKLAR

Uçan Balon Anaokulları olarak; doğamıza ve çevremize karşı duyarlı bir nesil yetiştirmek öncelikli amaçlarımızdandır. Bu amaçla; her ay geri dönüşüm konusunu eğitim programımıza dahil ederek çocuklarımızın bu konuda farkındalık ve davranış kazanmalarını sağlıyoruz.

 

onlıne eğitim ile uçan balon’da eğitim her yerde

Değerli velilerimiz, yüz yüze eğitime devam edemeyen çocuklarımız için online eğitim programımıza devam ediyoruz.

 
 
SOKAK HAYVANLARINA KARŞI DUYARLI UÇAN BALON’LU ÇOCUKLAR

Uçan Balon Çocukları doğaya ve doğadaki tüm canlılara karşı duyarlı yetişiyorlar. Bugün, sokak hayvanlarının beslenmesi konusunda tüm şubelerimizde farkındalık oluşturuldu.

 

 
6 branş ile onlıne eğitim

Değerli velilerimiz, yüz yüze eğitime devam edemeyen çocuklarımız için online eğitim programımız başlamıştır.

okullarımızda covıd-19 ile mücadeleye karşı tüm önlemler alınmıştır

-Tüm alanlarımızda, OZON JENERATÖRÜ ile her gün düzenli aralıklarla dezenfeksiyon uygulaması,
-Maske ve siperlik kullanımı,
-Düzenli ateş ölçümü,
-Okul girişlerinde hijyen paspası uygulaması,
-İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UZMANIMIZ tarafından düzenli olarak denetimlerin yapılması ,
-BESLENME UZMANIMIZ tarafından hazırlanan, bağışıklığı koruyacak sağlıklı beslenme programı ,
-KLİNİK PSİKOLOG ile çocuklarımızın duygusal gelişiminin takibi yapılmaktadır .