ANASAYFA

KİTAPLAR

DOSYALAR

Z. DEFTERİ

İLETİŞİM
Arama
Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız!
Durmadığınız sürece yavaş ilerlemeniz önemli değildir. Konfüçyüs


Uçan Balon'dan Haberler

Beylikdüzü Uçan Balon'da Yaz Okulu
Spor aktiviteleri ile desteklenen fiziksel hareket ve oyun, okul öncesi dönemdeki çocukların kişilik gelişimine yardımcı olmakta ve onların özel becerilerinin farkına varmalarını sağlamaktadır. Okul öncesi dönemde, çocukların becerisini artırmak için düze
Uçan Balon Anaokulu kreş yuva çocukevi franchise
özellikle yüzme ve genel jimnastik çalışmaları önerilmektedir. Çocuklar grup halinde spor yaparken, grup dinamiğini keşfetmeyi, güçlerini ortaya koyarak başarma duygusunu güçlendirmeyi, fiziksel olarak gelişimleriyle yaşıtlarına göre daha aktif olmayı ve sosyalleşmeyi öğrenirler. Bunun yanında oyun biçiminde yapılan bu gibi aktivitelerle, çocukların vazgeçilmez ihtiyacı olan oyun oynama ihtiyaçları fiziksel aktiviteyle pekiştirilmiş olmaktadır. Uçan Balon Anaokulları olarak bu bilinçle okulumuzda her yıl öğrencilerimize, yaz döneminde Yaz Spor Okulu organize edilmektedir.
 
Yaş gruplarımıza göre Beylikdüzü Şubesi Yaz Spor Okulu Programımız aşağıda detaylandırılmıştır.
Aşağıda geçen yılın program-fiyatlarını veriyoruz.
Yakında Güncellenecektir.
1. Dönem: 04-31 Temmuz 2011
2. Dönem: 01-31 Ağustos 2011
 
2006-2005-2004 yaş grupları için;
Yüzme ve Jimnastik:250 tl (aylık) Haftada 2 Gün
Yüzme ve Tenis:250 tl (aylık) Haftada 2 Gün
Binicilik : 100 tl (aylık) Haftada 1 Gün
Satranç:50 tl (aylık) Haftada 1 Gün
2007 yaş grubu için;
Yüzme ve Jimnastik:250 tl (aylık) Haftada 2 Gün
Yüzme ve Tenis:250 tl (aylık) Haftada 2 Gün
Binicilik : 100 tl (aylık) Haftada 1 Gün
2008 yaş grubu için (36 ayını doldurmuş çocuklar için)
Yüzme ve Jimnastik:250 tl (aylık) Haftada 2 Gün
 
Stranç Branşı hariç (bu branş okulumuzda verilecektir) tüm branşlarda eğitimler Beykent World Point Sport Center’da öğleden önce(10.00-12.00 saatleri arası) uzman eğitmenler tarafından verilecektir. Yukarıda bildirilen ücretlere okulumuzdan tesise gidiş gelişteki servis ücreti dahildir. Yukarıda bildirilen ücretlere okulumuzdan tesise gidiş gelişteki servis ücreti dahildir.
 
Yukarıda bildirilen ücretler sadece Yaz Okulu Spor Programını kapsamaktadır. İlgili dönem boyunca çocuğunuzun okula tam gün devam etmesi durumunda aylık okuldan-eve/evden okula servis ücreti ve Yaz Spor Okulu dahil avantajlı ücret paketi sunulmaktadır.
 
Spor aktivitelerinin yanı sıra okulumuz tam gün devam etmektedir. Uçan Balon Anaokulu olarak amacımız; çocuklarımızın piknik, bahçe oyunları, sürpriz bahçe partileri ve animasyonlarla eğlenceli bir yaz geçirmelerini sağlamak, bir yandan eğlendirirken diğer yandan da onları sağlıklı, sosyal, özgüvenli ve yaratıcı bireyler olarak yetiştirmektir.

Toplam 2370 defa okunmuştur.

Diğer Uçan Balon'dan Haberler Sayfaları

Uçan Balon
Şubelerimiz
İnteraktif
Faydalı Linkler
RSS


www.ucanbalon.com.tr © 2008 Bütün hakları Uçan Balon Çocukevi'ne aittir.   Tasarım ve Programlama = 1Turk İnternet Hizmetleri

Bu sitenin Seo çalışması "Seojan.com" tarafından yapılmıştır.